ФК «Львів» U-15: поразка в Тернополі

ДЮСШ Тернопіль U-15 – ФК «Львів» U-15 4-1 (2-1)

ФК «Львів» U-15: Євген Ковлєв (Мар’ян Ступак), Андрій Карвацький (Юрій Кшик), Юрій Колтун (Орест Тягло), Володимир Яблонський (Максим Занько), Максим Хімчак, Тарас Масюк (Віталій Уштан), Максим Корпан, Артур Ременяк, Ярослав Баран (Роман Клебан), Ярослав Левків. Тренер – Олег Яремчук.

За словами тренера нашої команди Олега Степановича Яремчука, якби хтось до поєдинку сказав йому кінцевий результат матчу, віри б йому не було. Перші два голи, як то кажуть, принесли самі собі центральні захисники, 2-0. Щоправда, гол «Львів» у першому таймі організував – Корпан передав круглого Заньку, Занько – Ременяку, останній не схибив, 2-1.

У другому таймі стовідсотковий момент не реалізував автор першого м’яча у складі нашої команди – Артур – мимо. А тернополянам посміхнулась удача – м’яч, після дальнього навісу зі штрафного, нирнув поміж ніг голкіпера «Львова», 3-1. Могли городяни забити з пенальті, однак Русин, який, до слова і заробив його, пробити воротаря тернопільчан не зумів. А червертий гол у наші ворота знову став, і несподіваним, і курйозним: після штрафного, метрів з 40-ка, смугаста куля нирнула за комір голкіперу, 4-1 у підсумку. Хороші моменти, до слова, аби бодай зрівняти рахунок мали Ременяк, Корпан, Левків, але не змогли цього зробити…Результат не по грі – підсумував наставник ФК «Львів» U-15 Олег Яремчук.