ФК «Львів» U-14: є над чим працювати

Наймолодші представники ДЮСШ ФК «Львів», вдома, нажаль, мінімально поступились львівським «УФК-Карпати»

ФК «Львів» – «УФК-Карпати» -0-1 (0-0)

У першому таймі на футбольному полі стадіону «Сокіл» глядачі не побачили чогось яскравого в діях обох команд. Переважно точилася рівна боротьба за м’яч на різних клаптиках поля, але, до гострих ударів справа не доходила.

У другому таймі Леви заграли значно краще, зокрема Михайлів був близьким до взяття воріт суперника, однак гравець у «зелено-білій» формі,у падінні,вибив «круглого» з пустих воріт.

А за 10-ть хвилин до кінця матчу помилка нашого гравця при вибитті м’яча, призвела до швидкісного перехоплення «круглого» та контратаки, 0-1, у підсумку.

Володимир Мандзиняк: «Немає слів, нам бракує фарту. Є над чим працювати».

ФК «Львів» U-14: Лалак, Гілка, Гренда, Мудрий, Радь, Котовенко, Шкікавий, Михайлів, Коваль, Пацула, Бондарук. На заміну виходили – Дідун, Копитко, Сидор. Тренери:Володимир Мандзиняк і Ростислав Горецький.