ФК «Львів» U-15: рівна гра, очок – нема

Гравці 2002 р.н. (тренери: Орест Швець та Ігор Ільків), на виїзді, мінімально поступилися львівським «УФК-Карпати»

«УФК-Карпати» – ФК «Львів» – 2-1 (1-1)

Перші сім хвилин «двобою» городяни провели дещо в’яло. УФК найчастіше проводили свої небезпечні атаки правим флангом, одна з яких завершилась чітким прострілом, який головою замкнув карпатівець, 1-0. Після пропущеного м’яча Леви заграли значно краще, вирівнявши ситуацію на футбольному полі, а згодом і на табло. Боберський потужно пробив метрів з 18-ти, після чого «смугастий» зрикошетив від когось із футболістів, а далі ситуацією скористався Білик, увігнавши м’яча у ворота господарів поля, 1-1!

У другому таймі глядачі бачили на футбольному полі в’язку важку  боротьбу, оскільки йшов дощ. А далі мав місце прикрий інцидент, коли Бердея забороненим прийомом було зупинено в штрафному «УФК-Карпати», удар був доволі сильним і гучним, але…свисток арбітра мовчав. Йшла гра і, нажаль, чергова помилка на правому фланзі, зокрема Матусевича, призвела до чергового прострілу, який був чітко замкнений, 2-1.

Щоправда, могли городяни і зрівняти рахунок, зокрема напівмомент був у Білика, Боберського, але, ні в цих ситуаціях, ні в моменті, коли у штрафному майданчику господарів виникла «пожежа», ніхто з наших юнаків не скористався.

ФК «Львів» U-15: Малоїд Дмитро, Комарець Максим, Цар Максим, Кусий Остап, Матусевич Володимир, Боберський Ростислав, Бердей Назар, Підлужевич Данило , Мавдрик Роман, Пінчук Василь, Білик Віталій. На заміну виходили – Стадник Роман, Барчишин Ярослав, Татарін Данило.

Орест Швець: «Гра була рівною, але через погані дії на фланзі, поступились. Хтозна, як би пішла гра, якби нам дали пробити заслужене пенальті».