ФК «Львів» U-14: лише нічия…

Наймолодші представники ДЮСШ ФК «Львів», виграючи з рахунком 0-2, на виїзді, не зуміли втримати перевагу…

«ДЮФШ» ФК «Мункач» Мукачево – ФК «Львів» – 2-2 (0-2)

У першому таймі городяни вдало реалізовували власну перевагу. Зокрема, перший гол організував Бондарук і Котовенко, перший пройшовши по-флангу відпасував у центр на партнера, останній, не схибив, 0-1!

Друге взяття воріт на рахунку Пацули, який стовідсотково реалізував вихід 1 в 1 з воротарем «Мункача», до слова, результативна передача на рахунку Шкікавого.

Але, на останній 10-ть хвилин матчу «Львів» чомусь «збавив обертів». Не чіткі дії Гренди призвели до першого пропущеного м’яча, 1-2. А на 60-й хвилині помилка нашого воротаря, змінила знову рахунок на табло, 2-2, у підсумку.

Володимир Мандзиняк: «Приїхали до Львова розчарованими. Помилки голкіперів вже втретє призводять до взяття наших воріт. Готуватимемось до наступної гри проти УФК. Якщо ми плануємо боротись за призові місця, потрібно чергові два поєдинки вигравати».

ФК «Львів» U-14: Сарватяк, Гілка, Гренда, Левків, Мудрий, Котовенко, Шкікавий, Копитко, Коваль, Бондарук, Пацула. На заміну виходили – Михайлів, Ярема, Дідун, Радь. Тренери – Володимир Мандзиняк і Ростислав Горецький.