ФК «Львів» U-15: важливі три очки!

Гравці 2002 р.н. (тренери: Орест Швець та Ігор Ільків ), на стадіоні «Сокіл», проявивши морально-вольові якості, зуміли мінімально обіграти івано-франківське «Прикарпаття»

ФК «Львів» – «Прикарпаття» Івано-Франківськ – 1-0 (0-0)

Гра гра наших юнаків давалась важко. Суперник вміло «в’язав» дії місцевих футболістів. М’яч довго не тримався в ногах когось із футболістів з обох команд. Хоча, хороші нагоди відзначитись втратили саме Леви, зокрема, два шанси відзначитись змарнував Матусевич, а ще один – Білик.

У другому таймі малюнок гри не змінився. «Прикарпаття» діяло від оборони, однак, одного разу оборонці команди-гостей помилилися, чим відразу скористався Білик. Віталій зумів вдало прийняти та спрямувати м’яча у сітку воріт гостей, 1-0!

ФК «Львів» U-15: Малоїд Дмитро, Комарець Максим, Цар Максим, Кусий Остап, Матусевич Володимир, Боберський Ростислав, Бердей Назар, Татарін Данило, Мавдрик Роман, Пінчук Василь, Білик Віталій. На заміну виходили – Іванець Захар, Барчишин Ярослав..

Орест Швець: «Граємо за рахунок характеру, на морально-вольових якостях. Намагаємось знайти гру, яка була до початку Чемпіонату. Добре, що є результат. Слабких суперників не буває, треба готуватись до кожного матчу. Дякую хлопцям за перемогу».

Інформаційна служба «Львова»