ФК «Львів» U-14: одне очко здобуто

Гравці 2002 р.н. (тренер Орест ШВЕЦЬ), дома, розійшлися миром із однолітками з Мукачево

ФК «Львів» U-14 – «Мункач» Мукачево U-14 – 1-1 (1-1)

Почали наші футболісти не погано, переважали в командних діях, однак помилка в центральній зоні оборони призвела до взяття наших воріт, 1-0…

Однак Леви не знітилися. Гра давался, моменти аби забити мали, і Комарець, і Пінчук, і Мавдрик, і Білик, однак вирівнитИ рахунок вдалося тільки Боберському, який, проявивши індивідуальну майстерність, увійшов до штрафного «Мункача», та пробивши у дальній кут воріт, вирівняв результат, 1-1.

У другому таймі на футбольному полі точилася боротьба, без якогось чіткого малюнку та гольових моментів.

Орест ШВЕЦЬ: «Якщо в першому таймі нашу гру можна занести в актив, то друга половина матчу пройшла в певному хаосі з обох сторін, не було командних дій, кожен грав сам для себе».

ФК «Львів» U-14:. Ситник Георгій, Татарін Данило, Підлужевич Данило, Барчишин Ярослав, Поврозник Юрій, Боберський Ростислав, Комарець Максим, Фадевич Святослав, Мавдрик Роман, Білик Віталій. На заміну виходили – Цар Максим, Кусий Остпа.