ФК «Львів» U-16: перемога у Львові!

Гравці 2000 р.н. (тренер Олег КОЛОБИЧ і Олег ЯРЕМЧУК) у черговому турі ДЮФЛУ, на стадіоні «Сокіл», перемогли ужгородську «Говерлу»

ФК «Львів» U-16 – «Мункач» Мукачево U-16 – 1-0 (1-0)

Швидкий гол на початку зустрічі вирішив результат поєдинку – Пантелейчук віддав на Ременяка, йшла 3-тя хв., останній вийшовши на побачення з голкіпером, шансу не змарнував, 1-0!

Далі гра відбувалась на змінних курсах, моментами домінування переходило, то до львів’ян, то до гостей, але гольових епізодів глядачі не побачили.

У другому таймі, м’яч трішки не «тримався» нашої команди, гості прагнули, бодай зрівняти рахунок і були близькими до цього, але, на щастя, минулося. У діях наших юнаків було помітне хвилювання за результат, але три очки здобуто.

Олег КОЛОБИЧ: «Загалом, у другому колі команда виглядає не погано, ми в першій, а не останній четвірці. Граємо з прицілом на вересень, аби з наступного сезону боротися за призові місця»

ФК «Львів» U-16: Жупанський Віталій, Харіпов Олексій, Якуба Роман, Баран Ярослав, Карвацький Андрій, Савула Валентин, Пантелейчук Тарас (Левків Ярослав, 70), Фіялковський Назарій (Почапський Максим, 70), Рус Микола, Хімчак Максим (Занько Григорій, 60), Ременяк Артур (Шевченко Святослав, 76).

Інформаційна служба «Львова»