ФК «Львів» U-17: молодці!

Гравці 1999 р.н. (тренери Михайло Луцишин і Андрій Чіх) на виїзді, поступаючись у рахунку, перемогли «Говерлу»

м. Ужгород

«СДЮШОР» Ужгород Ю-17 – ФК «Львів» U-17 – 1-3 (1-1)

Наші юнаки почали поєдинок доволі активно, зокрема могли і відзначитись, однак, після виконання кутового удару Марциняком, тамтешній гравець «виніс» м’яч із порожніх воріт. Щоправда, і господарі створили гольовий шанс для себе, але, на щастя, не реалізували його. Гра у першій половині матчу проходила на зустрічних курсах. На 15-й хвилині, після виконання штрафного удару гравцем ужгородського кубу, «смугастий» опинився у нашому штрафному майданчику, де гравець команди-суперника його спокійно прийняв, обробив і  чітко пробив у ближній кут воріт, 1-0.

Городяни не знітилися та продовжували володіти ініціативою та «нагнітати» ситуацію поблизу воріт «СДЮШОР». Це дало свої плоди, бо за 2 хв. до кінця, простріл Янчака перехопив у штрафному Дахновський. Віталій вправно розпорядився передачею та увігнав «смугастого» до сітки воріт, 1-1!

На початку другого тайму невтомний Янчак знову прострілив у штрафний майданчик господарів, де набіг Вичіжанінін та зумів організувати гол, 1-2.

«СДЮШОР» мІг зрівняти, однак вихід тамтешнього футболіста на «побачення» із нашим голкіпером, завершився звитягою останнього.

Ближче до закінчення матчу, гравець ужгородського клубу зіграв у своєму карному майданчику рукою, як наслідок пенальті і 1-3, після прострілу Дахновського.

А далі Леви грали на результат.

Михайло ЛУЦИШИН: «Стояла жарка погода, тому хлопці молодці, що витримали та зуміли переламати хід матчу, не опустили руки, проявили характер. Хочеться, аби так грали й надалі. Команда показала, що може знайти вихід із такої ситуації».

ФК «Львів» U-17: Широкий Родіон, Гаць Микола, Глушко Віталій, Марциняк Ігор, Гончар Владислав, Храпаль Леонід, Горін Олег, Вичіжанін Андрій, Дахновський Віталій, Янчак Вадим, Міщук Остап. На заміну виходили – Островський Владислав, Лесько Паво, Закорчемний Руслан, Василина Роман.