ФК «Львів» U-14: перемога на фініші!

Гравці 2002 р.н. (тренер Орест ШВЕЦЬ), вдома, здолали опір моршинської «Скали»

ФК «Львів» U-14 – «Скала» Моршин U-14  – 2-1 (1-1)

У першому таймі футболісти нашої команди мали перевагу, вийшли на «двобій» налаштованими, впевненими у власні сили, але першими пропустили, внаслідок курйозного моменту – послизнувся воротар, 0-1.

Але гравці «Львова» не знітилися, продовжували атакувати та зуміли вирівняти рахунок на табло – Пінчук, зі штрафного, метрів з 16-ти, чітко пробив, 1-1!

У другому таймі перевага і далі належала городянам. «Скалі» ж не вдавалося створювати гострих моментів. Гості намагалися розігрувати довгі передачі на основного форварда, але Кусий чітко відбирав м’яча в опонента. А далі Леви забили вдруге – Боберський подав з лівого флангу, а Білик, зігравши на випередження, головою переправив м’яча у сітку воріт, 2-1!

Далі могли забивати Мавдрик, Комарець, Білик, але збільшити перевагу не вдалося.

Орест ШВЕЦЬ: «Заслужений результат, хлопці виглядали впевненими, продемонстрували характер, було бажання».

ФК «Львів» U-14: Ситник Георгій, Кусий Остап, Підлужевич Данило, Барчишин Ярослав, Татарін Данило, Боберський Ростислав, Цар Максим, Мавдрик Роман, Комарець Максим, Пінчук Василь, Фадевич Святослав. На заміну виходили – Малоїд Дмитро, Білик Віталій.