ФК «Львів» U-16: посіли четверту сходинку

Гравці 2000 р.н. (тренер Олег КОЛОБИЧ і Олег ЯРЕМЧУК) в останньому поєдинку цього сезону, на футбольному полі спорткомплексу «Сокіл», розійшлися «миром» із моршинською «Скалою»

ФК «Львів» U-16 – «Скала» Моршин – 0-0

Краще поєдинок розпочали саме гості, але далі перевага на футбольному полі перейшла до «Львова». Чудовий шанс відзначитися втратив Ременяк, коли, після кутового удару, переправив «круглого» в ствір воріт суперника, але влучив у воротаря.

Двічі спрацьовувала зв’язка Рус – Фіялковський, але останній двічі не зумів чітко реалізувати нагоди.

У другому таймі перевага переходила, то до однієї команди, то до іншої.  Чергову нагоду городяни втратили після того, як Рус, після виконання штрафного, влучив у воротаря. Подібна ситуація трапилася після того, як пробивав Харіпов.

Наприкінці матчу могли забивати і господарі, але, на щастя, минулося.

Олег КОЛОБИЧ: «Мабуть далась взнаки накопичена втома та брак мотивації, оскільки, не важливо від результату, ми посідали четверте місце».

ФК «Львів» U-16: Паламар Владислав, Якуба Роман, Карвацький Андрій, Занько Григорій, Харіпов Олексій, Савула Валентин, Пентелейчук Дмитро (Шевченко Святослав, 70), Левків Ярослав (Почапський Максим, 60), Фіялковський Назарій (Хімчак Максим, 41), Рус Микола, Ременяк Артур.

Інформаційна служба «Львова»