ФК «Львів» U-17: останній млинець вийшов гливким

Гравці 1999 р.н. (тренери Михайло Луцишин і Андрій Чіх) на виїзді, в Моршині, несподівано поступилися

«Скала» Моршин Ю-17 – ФК «Львів» Ю-17 – 3-1 (0-1)

Забили першими саме городяни, це трапилося після того, як наші хлопці обікрали захисників «Скали», віддали пас Янчаку, останній з-меж штрафного майданчика пробив у дальній кут воріт, 0-1!

Далі гра тривала аж до 20-ї хвилини, після чого, через шквальний вітер і дощ, матч арбітр зупинив на дві години. Після відновлення «двобою», на полі, до перерви, точилася рівна боротьба.

На початку другого тайму, через неузгодженість дій нашого воротаря та оборонця, м’яч відскочив до гравця команди-господарки, як наслідок, гол було забито у порожні ворота, 1-1.

Після пропущеного м’яча ФК «Львів» почав нервувати. Могли городяни виходити вперед, але вихід 2 в 1 – Янчака з Міщуком проти воротаря «Скали» – завершився звитягою останнього…А далі суддя призначив пенальті у наші ворота, хоча порушення трапилося за межами штрафного майданчика, можливо, на помилку арбітра вплинуло те, що лінія карної площі була розмита, як наслідок рахунок став 2-1…Після цього наші юнаки усіма силами помчали уперед і, наразилися на контратаку, 3-1 у підсумку.

Михайло ЛУЦИШИН: «Треба було перемагати, ми посіли четверту сходинку і втратили шанс на вихід у фінальну частину».

ФК «Львів» U-17: Широкий Родіон, Гончар Владислав, Гаць Микола, Глушко Віталій, Марциняк Ігор, Храпаль Леонід, Горін Олег, Вичіжанін Андрій, Янчак Вадим, Островський Владислав, Міщук Остап. На заміну виходили – Лесько Павло, Чепа Станіслав, Дахновський Віталій.