ФК «Львів» U-15: нажаль – поразка

Гравці 2001 р.н. (тренери Роман МАРИЧ й Андрій ФЕЛЯК), в Моршині, виграючи після першого тайму – поступилися

«Скала» Моршин – ФК «Львів» Ю-15 – 2-1 (0-1)

Останню гру цього сезону юнаки нашої школи розпочали доволі пристойно, володіли ініціативою. Далі матч вирівнявся, могли забивати, як господарі, так і гості,- і саме останнім вдалося відзначитися. Після передачі, Ткач, з меж штрафного майданчика, переправив «смугастого» в дальній нижній кут воріт, 0-1.

Але на другий тайм міцності нашій команді не вистачило. Хлопці виглядали доволі змученими. І це дало свої плоди – помилка Шишковського дозволила «Скалі» зрівняти рахунок, 1-1.

Можливо, далась взнаки фізична втома, можливо, брак концентрації, але чергова помилка, на цей раз Папроцького, призвела до другого пропущенного м’яча, 2-1.

Роман Марич: «У другому таймі команда виглядала дуже погано. Так не можна грати. Бажання, наче, і було, але не видно саме зрілості в грі. Треба думати, а не просто бігати і бити по м’ячу. Ми працювали у зимове міжсезоння, але останні поєдинки знівелювали підсумковий результат. Можливо, саме так і проявився рівень нашої команди. Так, є і мої промахи. Я хочу довіряти хлопцям, але дехто не виправдав покладених на них обов’язків і надій. Якщо хлопці хочуть грати у футбол, треба працювати і вдосконалюватися».

ФК «Львів» U-15: Федишин Володимир, Папроцький Назар, Глушко Ростислав, Шишковський Олег, Токар Богдан, Дрига Максим, Ткач Назар, Савран Роман, Сенчишин Тарас (Саламаха Артур), Курило Володимир (Сметанка Андрій), Гринюх Костянтин (Вовкун Артем).

 Інформаційна служба «Львова»