ФК «Львів» U-14: перша перемога другого кола!

Гравці 2002 р.н. (тренер Орест ШВЕЦЬ) в «рідних стінах» здолали опір тернопільської ДЮСШ

м. Львів, стадіон «Сокіл», 23.04

ФК «Львів» U-14 – ДЮСШ Тернопіль U-14 – 4-2 (3-2)

Розпочали «двобій» наші хлопці доволі жваво, вже на 15-й хвилині ФК «Львів» U-14 вів у рахунку 3-0!

Перше взяття воріт організував Максим Комарець, вправно «підставивши» голову після кутового пострілу, 1-0. Другий раз засмутив тернополян Остап Кусий, зумівши чітко організуватись у межах штрафного гостей, під-час «сумбуру», який там відбувався, 2-0. А третій раз «шкіряного» увігнав до сітки воріт ДЮСШ Василь Пінчук, 3-0.

Але за тринадцять хвилин до кінця першого тайму ряд помилок наших центральних захисників, привів до того, що рахунок став хитким, 3-2, зокрема, у наші ворота було реалізоване пенальті.

У другому таймі гра була більше нервовою, аніж видовищною, однак саме гол Володимира Матусевича зумів поставити остаточну крапку в матчі. Гол-красень, метрів з 25-ти, був кінцевим, 4-2 у підсумку.

Орест ШВЕЦЬ: «У перші 15-ть хвилин на полі я бачив, що моя команда є командою. Після рахунку 3-0, хлопці розслабилися. У другому таймі, особливо його початок, ознаменувався нервовістю, однак, далі ми знайшли сили і зібралися».

ФК «Львів» U-14:.Малоїд Дмитро, Татарін Данило, Підлужевич Данило, Барчишин Ярослав, Боберський Ростислав, Зелізко Ілля, Матусевич Володимир, Фадевич Святослав, Пінчук Василь, Кусий Остап, Комарець Максим. На заміну виходили – Білик Віталій, Петришин Богдан, Коваль Олег..