ФК «Львів» U-16: так тримати!

Гравці 2000 р.н. (тренер Олег КОЛОБИЧ і Олег ЯРЕМЧУК) у 12-тому турі другого кола ДЮФЛУ здолали тернопільську  ДЮСШ

ФК «Львів» U-16 – ДЮСШ Тернопіль – 4-1 (3-0)

Вже на першій хвилині першого тайму наші гості могли відзначитися, але змарнували свій шанс, натомість, на 20-й хвилині Рус, метрів з 16-ти, вдало пробив у дальній кут воріт, 1-0. Через певний період часу чудово пробив Хімчак і м’яч, «облизавши стійку», нирнув у сітку воріт гостей, 2-0! А третій гол до свого ліку записав Ярослав Баран, вдало скориставшись відскоком після кутового прострілу.

У другому таймі нашим юнакам доводилось трішки важче, бо грали проти вітру. Саме через те і залетів, після дальнього прострілу, курйозний м’яч «за комір» нашому воротарю, 3-1. Далі на футбольному полі стадіону «Сокіл» ініціативою вирізнялися саме господарі поля. Як наслідок, остаточну крапку поставив саме наш гравець – Левків лівою ногою в дальній кут чітко спрямував «смугастого», 4-1 у підсумку.

Олег Колобич: «Ми повністю переграли суперника. Не зважаючи на те, що трішки переживали, зуміли реалізувати свої моменти, контролювали перебіг подій».

ФК «Львів» U-16: Жупанський Віталій, Якуба Роман, Харіпов Олексій, Карвацький Андрій, Баран Ярослав (60, Маркевич Максим), Савула Валентин (72, Почапський Максим), Пентелейчук Дмитро, Фіялковський Назарій, Хімчак Максим (68, Занько Григорій), Рус Микола (65, Левків Ярослав), Ременяк Артур (73, Шевченко Святослав).