ФК «Львів» U-14: впевнена перемога!

ФК «Львів» U-14 (тренери Володимир Мандзиняк та Ростислав Горецький), на виїзді, перемогли ужгородський СДЮШОР

СДЮШОР Ужгород – ФК «Львів» – 1-2 (1-1)

У першому таймі футбольні дії проходили переважно на половині поля господів. Вже до 5-ї хвилини шанси забити втратили Пацула і Сидор. Але, після одного із стандартних положень, м’яч залетів у ворота нашої команди, 1-0. Але вже через хвилину, городяни відквитали гол: Сидор пробивши, влучив у воротаря, останній відбив «круглого» перед собою, де швидшим став Михайлів, 1-1!

У другому таймі гра й надалі проходила на половині поля СДЮШОРу. Футболістам із Ужгорода не вдалося щось небезпечне організувати поблизу воріт Левів. Натомість, вихованці ДЮСШ ФК «Львів» забили знову. Після флангового проходу та кількох передач, Михайлів чітко пробив під самісіньку дальню стійку – 1-2 у підсумку.

Володимир Мандзиняк: «Добре, що поступаючись по-ходу матчу, проявили характер та вирвали перемогу. До слова, поле було в дуже поганому стані».

Ростислав Горецький: «Тяжка гра, тяжке поле. В Ужгороді, до слова, завжди не просто грати. Хлопці молодці, старались, взаємодіяли. У місцевій команді є декілька високих футболістів, тому ужгородці били вперед з надією саме на них».

ФК «Львів» U-14: Лалак Юрій, Левків Данило, Гренда Віталій, Мудрий Максим, Радь Павло, Котовенко Костянтин, Шкікавий Богдан, Михайлів Роман, Бондарук Віталій, Сидор Назар, Пацула Ярослав. На заміну виходили – Коваль Олег, Дідун Максим, Ярема Святослав, Копитко Олег. Тренери: Володимир Мандзиняк і Ростислав Горецький.