ФК «Львів» U-15: перемога!

Гравці 2002 р.н. (тренери: Орест Швець та Ігор Ільків), вдома, забивши один гол, здобули три очки у матчі проти ужгородських футболістів

ФК «Львів» –  СДЮШОР Ужгород – 1-0 (1-0)

Гості розпочали «двобій» доволі активно, виглядали технічними, старалися. Однак, ФК «Львів» U-15, також, діяв чітко та не давав можливості ужгородцям заволодіти теритріальною перевагою. Ба більше, гол, який головою забив Білик Віталій, повністю підсумував результат командних дій на стадіоні «Сокіл» у першому таймі.

У другій половині зустрічі в діях наших юнаків можна було побачити нервозність, СДЮШОР почала переважати господарів поля. Леви психологічно намагались зберегти результат першого тайму. Глядачі бачили боротьбу, без хороших комбінацій. В ногах наших юнаків м’яч тримався не довго, городяни били вперед з надією на швидкого Білика. Натомість, гості, створювали небезпеку поблизу наших воріт. Одна з атак ужгородців, ледь не призвела до забитого м’яча, оскільки, помилка центрального захисника Підлужевича, призвела до виходу 1 в 1 з нашим воротарем, але, Малоїд, вчергове, довів, що він є надійним голкіпером, парирувавши удар!

Орест Швець: «Ми бачили два різних тайми, добре, що перемогли, оскільки такий результат нам був дуже потрібен».

ФК «Львів» U-15: Малоїд Дмитро, Комарець Максим, Підлужевич Данило, Кусий Остап, Матусевич Володимир, Боберський Ростислав, Бердей Назар, Татарін Данило, Фадевич Святослав, Мавдрик Роман, Білик Віталій. На заміну виходили – Барчишин Ярослав, Пінчук Василь, Іванець Захарій.

Інформаційна служба «Львова»