ФК «Львів» U-17: без очок

Гравці 2000 р.н. (тренери – Олег Колобич та Олег Яремчук) у дев’ятому турі ДЮФЛУ, у Львові, поступилися ужгородському СДЮШОР

ФК «Львів» – СДЮШОР Ужгород – 0-1 (0-1)

Цей матч був також важливим у зв’язку з турнірним становищем. Городяни з 9-ма очками посідали 7-му сходинку, натомість, СДЮШОР розташовувався відразу за нашими хлопцями і відставав тільки на очко.

Не зважаючи на те, що ФК «Львів» U-17 вперше діяв на полі з штучним покриттям, глядачі бачили рівну гру. Ужгородці переважно діяли від оборони. В середині тайму аут наших гостей завершився ударом по наших воротах і помилкою голкіпера Левів, як наслідок, рахунок змінився на 0-1…

У другому таймі  СДЮШОР Ужгород спромігся лишень раз організувати небезпеку поблизу наших воріт, але Паламар, у цій ситуації, виручив команду. У наших юнаків гарно виходили удари після штрафних, зокрема вдало били Ременяк, Рус, Горін, але…бодай зрівняти рахунок, не вдалося.

Олег КОЛОБИЧ: «Мабуть, ми потрапили в психологічну яму. У наші ворота «залітає практично все». Будемо працювати, аби змінити тенденцію».

ФК «Львів» U-17: Жупанський Віталій (Паламар Владислав, 41), Фіялковський Назарій (Тягло Орест, 70), Харіпов Олексій, Стефанишин Ігор, Карвацький Андрій, Занько Максим (Левків Данило, 60), Рус Микола, Горін Олег, Пентелейчук Дмитро,  Хімчак Максим, Ременяк Артур.