ФК «Львів» U-15: бойова нічия

Гравці 2002 р.н. (тренери: Орест Швець та Ігор Ільків), на виїзді в Івано-Франківську, розійшлися миром з «Нікою»

«Ніка» Івано-Франківськ – ФК «Львів» – 1-1 (1-0)

Поле місцевого стадіону було поганої якості, тому діяти нашим юнакам було трішки важко. Глядачі спостерігали багато боротьби. ФК «Львів» U-15 намагався грати в пас, однак, не виходило, натомість, суперник діяв через дальні передачі та удари.

А далі перший кутовий у виконанні «Ніки» призвів до пропущенного м’яча…Скільки городяни не намагались зрівняти рахунок, однак, у першому таймі цього не вдалось зробити.

У другій половині зустрічі «Львів» майже весь час діяв на половині поля господарів. Хорошу нагоду відзначитись втратив Матусевич. Однак, бодай зрівняти рахунок, вихованці Ореста Швеця змогли. Фадевич головою спрямував круглого у стійку воріт «Ніки», далі круглий відлетів знову до Святослава, він знову завдав удару, шкіряний, врешті, потрапив до Бердея, який увігнав м’яча у сітку воріт «Ніки», 1-1 у підсумку. Варто згадати і шанс Боберського, але після його пострілу «смугастий» влучив у хрестовину.

ФК «Львів» U-15: Малоїд Дмитро, Комарець Максим, Цар Максим, Підлужевич Данило, Кусий Остап, Боберський Ростислав, Бердей Назар, Татарін Данило, Мавдрик Роман, Білик Віталій, Матусевич Володимир. На заміну виходили – Фадевич Святослав, Іванець Захар.

Орест Швець: «Не задоволений хлопцями, було видно недооцінку суперника, оскільки «Ніка», з одним очком, посідала останню позицію. Нажаль, створювали тільки напівмоменти. Можливо, зараз команда переживає певний спад, оскільки близько закінчення першої частини сезону. Моя команда вміє показувати зовсім інший рівень гри, діяти впевнено. Є над чим працювати».

Інформаційна служба «Львова»