ФК «Львів» U-14: впевнена перемога!

Наймолодші представники ДЮСШ ФК «Львів», в дома, завдали розгрому івано-франківській «Ніці»

ФК «Львів» – «Ніка» – 4-1 (1-1)

Перший м’яч городяни організували доволі швидко, саме так завершилась хороша комбінація, а гол до свого ліку записав Коваль. Нажаль, помилка центральних захисників «Львова» і воротаря призвела до того, що футболіст «Ніки» перекинув «смугастого» над голкіпером нашої команди, 1-1…Далі, до кінця першого тайму, ФК «Львів» U-14 володів повною ігровою перевагою, однак, більше голів не забивав.

У другому таймі наші хлопці продовжували атакувати і це призвело до позитивного результату – на 50-й хв. Пацула, після кутового пострілу, ввігнав м’яча у сітку воріт суперника, 2-1! Третій гол до свого активу записав Сидор, проявивши індивідуальну майстерність, Назар, вийшовши віч на віч із воротарем «Ніки», забив, 3-1! А наприкінці матчу, остаточну крапку в зустрічі поставив Ярема, забивши у дальній кут воріт, 4-1!

Володимир Мандзиняк: «Після поразок, ця гра додала нам позитивного морального духу, маю надію, що фарт до нас повернувся».

ФК «Львів» U-14: Лалак Юрій, Левків Данило, Гренда Віталій, Мудрий Максим, Радь Павло, Котовенко Костянтин, Шкікавий Богдан, Михайлів Роман, Бондарук Віталій Михайлів, Коваль Олег, Пацула Ярослав. На заміну виходили – Сидор Назар, Дідун Максим, Ярема Святослав, Підцерковний Тарас, Копитко Олег. Тренери: Володимир Мандзиняк і Ростислав Горецький.