ФК «Львів» U-17: бойова нічия

ФК «Львів» U-17: бойова нічия

Гравці 2000 р.н. (тренери – Олег Колобич та Олег Яремчук) у сьомому турі ДЮФЛУ, у Львові, розійшлися миром із моршинською «Скалою»

ФК «Львів» – «Скала» Моршин – 2-2 (2-1)

Матч розпочався доволі жваво. Вже на 40-й секунді матчу, після того, як наші хлопці розіграли м’яч з центру поля та помилились, гості організували швидку контратаку та забили гол, 0-1. Йшла друга хвилина двобою і Горін, після виконання штрафного пострілу, головою, відновив паритет – 1-1! А вже на третій хв. Ременяк, проявив індивідуальну майстерність та знову змінив рахунок на табло – 2-1!

У першому таймі вихованці Олега Колобича мали повну ігрову перевагу. Могли ще забивати Занько та Ременяк – перший, вийшовши на побачення з голкіпером «Скали», влучив в останнього, після цього першим на м’ячі був Артур, але поцілив у перекладину…Міг забивати і Рус, але з 16-ти метрів пробив біля стійки. За словами головного тренера команди, цей тайм був найкращим у цьому сезоні.

А вже у другому таймі на футбольному полі глядачі побачили рівну гру і, нажаль, одна з атак гостей призвела до пропущеного м’яча, 2-2, у підсумку. Варто відзначити, що хороші нагоди відзначитись втратили Рус, пробивши з 11-ти метрів і не влучивши у пусті ворота. Однак, слід згадати і два хороші моменти, які втратила «Скала», після одного із них, смугастий «облизав» стійку воріт.

Олег КОЛОБИЧ: «Жаль, що не виграли, могли наздогнати лідерів. Будемо працювати».

ФК «Львів» U-17: Жупанський Віталій, Харіпов Олексій, Стефанишин Ігор, Тягло Орест, Карвацький Андрій, Горін Олег, Пентелейчук Дмитро, Рус Микола, Занько Максим (Савула Валентин), Хімчак Максим, Ременяк Артур (Левків Ярослав).

Інформаційна служба «Львова»

173 переглядів
Зверніть увагу: