ФК «Львів» U-17: бойова нічия

Гравці 2000 р.н. (тренери – Олег Колобич та Олег Яремчук) у сьомому турі ДЮФЛУ, у Львові, розійшлися миром із моршинською «Скалою»

ФК «Львів» – «Скала» Моршин – 2-2 (2-1)

Матч розпочався доволі жваво. Вже на 40-й секунді матчу, після того, як наші хлопці розіграли м’яч з центру поля та помилились, гості організували швидку контратаку та забили гол, 0-1. Йшла друга хвилина двобою і Горін, після виконання штрафного пострілу, головою, відновив паритет – 1-1! А вже на третій хв. Ременяк, проявив індивідуальну майстерність та знову змінив рахунок на табло – 2-1!

У першому таймі вихованці Олега Колобича мали повну ігрову перевагу. Могли ще забивати Занько та Ременяк – перший, вийшовши на побачення з голкіпером «Скали», влучив в останнього, після цього першим на м’ячі був Артур, але поцілив у перекладину…Міг забивати і Рус, але з 16-ти метрів пробив біля стійки. За словами головного тренера команди, цей тайм був найкращим у цьому сезоні.

А вже у другому таймі на футбольному полі глядачі побачили рівну гру і, нажаль, одна з атак гостей призвела до пропущеного м’яча, 2-2, у підсумку. Варто відзначити, що хороші нагоди відзначитись втратили Рус, пробивши з 11-ти метрів і не влучивши у пусті ворота. Однак, слід згадати і два хороші моменти, які втратила «Скала», після одного із них, смугастий «облизав» стійку воріт.

Олег КОЛОБИЧ: «Жаль, що не виграли, могли наздогнати лідерів. Будемо працювати».

ФК «Львів» U-17: Жупанський Віталій, Харіпов Олексій, Стефанишин Ігор, Тягло Орест, Карвацький Андрій, Горін Олег, Пентелейчук Дмитро, Рус Микола, Занько Максим (Савула Валентин), Хімчак Максим, Ременяк Артур (Левків Ярослав).