ФК «Львів» U-15: дубль Гринюха

Гравці 2001 р.н. (тренер Роман МАРИЧ) зуміли вибороти три очки в 11-му турі ДЮФЛУ

м. Львів, стадіон «Сокіл»

ФК «Львів» U-15 – ДЮСШ Тернопіль –  2-1 (2-1)

У першому таймі в діях нашої команди можна було помітити хвилювання, стартові хвилини давалися важко, однак наші юнаки зуміли налаштуватися і на 15-й хвилині Гринюх дало замкнув дальній простріл, 1-0!

Однак тернополяни зуміли скористатися незлагодженими діями наших оборонців та помилкою воротаря, який «загубив» ворота, 1-1, як наслідок.

Щоправда, автор першого м’яча, проявивши індивідуальну майстерність, зумів вивести городян знову вперед, 2-1!

У другому таймі на полі була рівна гра, яка, подекуди, вирізнялася нервозністю. Хороший момент відзначитися втратив Курило. Варто згадати і втрачений гольовий шанс наших гостей.

Роман Марич: «Перша гра, відчувався психологічний тягар, однак хлопці справилися, молодці. Нажаль, не могли допомогти команді Якуба та Токар, перший для підвищення майстерності переведений до команди 2000-го р.н., а в другого – перебір карток. Попереду на нас очікує важка гра проти івано-франківської «Ніки».

ФК «Львів» U-15:.Федишин Володимир, Глушко Ростислав, Дрига Максим, Іваськів Денис, Савран Роман (65 Курило Володимир), Папроцький Назар, Саламаха Артур (Вовкун Артем), Сенчишин Тарас (60 Хитрень Тарас), Шишковський Олег, Ткач Назар. Запасні – Новак Віталій, Сметанка Андрій, Мельничук Петро.