ФК «Львів» U-17: впевнена перемога на старті!

Гравці 1999 р.н. (тренери Михайло Луцишин і Андрій Чіх) у першому матчі другого кола ДЮФЛУ, вдома, здолали одноліток із ДЮСШ Тернопіль

ФК «Львів» U-17 – ДЮСШ Тернопіль U-17 – 5-0 (1-0)

Перший гол у ворота наших гостей організували Марциняк і Горін. Перший виконав кутовий удар, а другий вміло підставив ногу, 1-0. Далі, як і до забитого м”яча, Леви атакували, створювали моменти, однак, у першому таймі, більше вразити ворота юнаків із Тернополя не змогли.

Другий гол до свого активу записав Янчак. Вадим зумів, перехопивши м’яча, пройти практично половину поля, вийти 1 в 1 із воротарем ДЮСШ Тернопіль та виявитись спритнішим у дуелі, як наслідок – 2-0.

А наступні три голи до свого активу записав Остап Міщук. Спочатку, збивши у своєму карному майданчику Дахновського, гості заробили пенальті, яке чітко реалізував Міщук, 3-0.

Далі Остап, отримавши вивірений пас від Василини, зумів зробити рахунок 4-0.

Ще одне пенальті гості напрацювали, сфоливши у своєму штрафному майданчику на Дахновському, одинадцятиметровий знову наважився виконувати Міщук і знову не схибив – 5-0.

Михайло ЛУЦИШИН: «Це перший матч у цьому році, було спочатку важко, хлопці хвилювалися, довго не могли забити. Після того, як вразили ворота, гра давалася важко. На початку другого тайму зробив дві заміни, які вплинули на командні дії. Після того як ще двічі забили, почали грати у своє задоволення. Як виглядатимемо в наступних іграх – побачимо. Цим поєдинком я задоволений».

ФК «Львів» U-17: Василина Роман, Вичіжанін Андрій, Марциняк Ігор, Гончар Владислав, Міщук Остап, Чепа Станіслав, Широкий Родіон, Янчак Вадим, Храпаль Леонід, Горін Олег, Гаць Микола. На заміну виходили: Грицак Назар, Дахновський Віталій, Закорчемний Руслан, Лесько Павло, Рубай Назар, Стеф’юк Василь, Островський Владислав.