ФК «Львів» U-16: три очки на старті другого кола

Гравці 2000 р.н. (тренер Олег КОЛОБИЧ і Олег ЯРЕМЧУК) у першому турі другого кола ДЮФЛУ здолали львівські «Карпати»

«Карпати» Львів U-16 – ФК «Львів» U-16 – 1-2 (1-0)

У першому таймі на полі точилася рівна гра, щоправда, ініціативою володіли саме господарі. Хороший момент, аби забити гол, втратили «Карпати», коли змарнували вихід 1 в 1 – чітко спрацював Жупанський. Щоправда, через певний час, помилка Фіялковського призвела до флангової атаки та рахунку 1-0…

У другому таймі наші хлопці зуміли вирівняти рахунок на табло – Ременяк зряче відпасував Русу, останній гарно переправив шкіряну кулю в пусті ворота, 1-1!

А другий гол записав на свій лік Ременяк, отримавши довгу передачу та зумівши вийти 1 в 1, не змарнував свого шансу, 1-2!

Далі  ФК «Львів» U-16 діяв від оборони. Міг рахунок і похитнутися, однак гравець у зелено-білій формі з вигідної позиції пробив вище. До кінця матчу на полі стадіону «Україна» точилася тактична боротьба, а останні три хвилини наші юнаки залишилися у меншості, другу жовту картку отримав Ферняк.

Олег Колобич: «Гра проходила на стадіоні «Україна», зіграли біль-менш нормально, щоправда, останні три хвилини, коли залишилися у меншості було важко, однак справилися».

ФК «Львів» U-16: Баран Ярослав, Карвацький Андрій, Ременяк Артур, Рус Микола (Шевченко Святослав), Савула Валентин, Фіялковський Назарій (Почапський Максим), Харіпов Олексій, Хімчак Максим (Тягло Орест), Ферняк Сергій, Жупанський Віталій, Пентелейчук Дмитро.

Інформаційна служба «Львова»