ФК «Львів» U-15: мінорна нота другого кола

Вихованці Романа Марича у 10-му турі, на виїзді, поступилися львівським «УФК-Карпати». Даний матч був останнім у цьому році та першим у другому турі сезону 2015-2016рр.

«УФК-Карпати» Львів Ю-15 – ФК «Львів» U-15 – 5-0 (2-0)

ФК «Львів» U-15: Ступак Мар’ян, Іваськів Денис, Глушко Ростислав, Токар Богдан (Вантух Володимир), Карпляк Антон (Стасюк Роман), Лебеденко Андрій (Мариняк Віталій), Якуба Роман, Саламаха Артур (Припутницький Сергій), Колісник Віталій (Папроцький Назар), Хитрень Тарас, Сенчишин Тарас. Тренер – Роман МАРИЧ, помічник – Андрій Феляк, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

Перший тайм Львівські Леви розпочали не погано. На початку зустрічі нагоду відзначитись втратили Сенчишин і Саламаха, не зумівши проштовхнути шкіряну кулю до пустих воріт УФК. А далі, через не надто чітку дію оборонців «Львова», господарям вдалося двічі відзначитися,- на 18-й та 22-й хвилинах.

У другому таймі погана взаємодія між голкіпером городян і лінією оборони призвела до трьох забитих голів у ворота Ступака. Це трапилося на 47-й, 62-й та 67-й хвилинах. Натомість, певна психологічна невпевненість, а також погана взаємодія між лінією півзахисту й нападу не дозволила хлопцям Марича бодай забити гол престижу.

Цей рік ФК «Львів» U-15 завершив на шостій позиції, відстаючи від третього місця на сім очок.

Роман МАРИЧ: «Після пропущеного м’яча команда зупиняється, перестає вірити у себе. Деколи у гравців більше присутнє бажання поговорити, аніж працювати. Хоча УФК й сильніша команда, але рахунок не відповідає грі. Наша команда формується. В останньому поєдинку було багато помилок у захисті й півзахисті. У мене багато запитань. Хоча хлопці стараються, немає взаємодії та солідності у грі».

Інформаційна служба «Львова»