ФК «Львів» U-17: коли спрацьовує футбольне правило…

Сімнадцятилітні вихованці ДЮСШ ФК «Львів», у десятому турі ДЮФЛУ, на виїзді, мінімально поступилися «УФК-Карпати» Львів

«УФК-Карпати» Львів Ю-17 – ФК «Львів» Ю-17 1-0 (0-0)

ФК «Львів» Ю-17: Широкий Родіон, Чепа Станіслав, Василина Роман, Кулик Орест, Притула Богдан-Денис, Вичіжанін Андрій, Дахновський Віталій, Марциняк Ігор, Янчак Вадим, Міщук Остап. На заміну виходили: Лесько Павло, Закорчемний Руслан, Рубай Назар. Тренер – Михайло ЛУЦИШИН, тренер воротарів – Тарас ШЕВЧИК.

Перший тайм львівського двобою пройшов на зустрічних курсах. Якщо господарі поля активніше діяли попереду, то гості вправно грали від оборони, не даючи УФК щось суттєве створити поблизу воріт Широкого.

На 60-й хвилині карпатівці залишилися у меншості (тамтешній гравець отримав друге попередження). Городяни мали цілих двадцять хвилин, аби забити гол. І це повинен був зробити Янчак, але, після передачі Міщука, Вадим, з кількох метрів, не влучив у ворота…Натомість спрацювала футбольна приказка – не забиваєш ти, забивають тобі. За 5 хв. до кінця матчу, «Львів» отримав у свою сторону зовсім не обв’язковий штрафний. Гравець УФК, пробивши у сторону воріт Родіона, останнього переграти не зміг, однак першими на добиванні були, нажаль, не хлопці Михайла Луцишина, 1-0 у підсумку.

Михайло ЛУЦИШИН: «Назагал, грою своєї команди я задоволений. Якби Янчак забив гол, а в тій ситуації простіше було влучити, аніж навпаки, гадаю, результат був би іншим. Чогось нам бракувало, можливо, просто не дотерпіли… ».

На зимову перерву ФК «Львів» Ю-15 пішов, посідаючи п’яту позицію, відстаючи від першого місця на сім очок.