ФК «Львів» U-15: перша перемога!

П’ятнадцятилітні вихованці ДЮСШ ФК «Львів» на виїзді, у Тернополі, здолали одноліток із місцевого ДЮСШ

ДЮФЛУ, Вища ліга, 2-й тур

ДЮСШ Тернопіль Ю-15 – ФК «Львів» Ю-15 – 0-3 (0-0)

ФК «Львів» U-15: Федишин Володимир, Іваськів Денис (Шибунька Тарас, 60), Мариняк Віталій, Глушко Ростислав (Стасюк Роман, 65), Токар Богдан (Папроцький Назар, 63), Дрига Максим, Якуба Роман, Саламаха Артур (Батюк Сергій, 45), Курило Володимир (Паска Валентин, 58), Хитрень Тарас, Сенчишин Тарас (Припутницький Сергій, 59). Тренер – Роман Марич, помічник – Андрій Феляк, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

Перший гол Львівські Леви організували аж у другому таймі, це Хитрень проявив високий рівень індивідуальної майстерності та змінив рахунок на табло, 0-1! На 46-й хвилині Роман Якуба виконував довгу передачу, однак і на щастя, м’яч зрізався із ноги городянина і за неймовірної траекторії, залетів у дальній кут воріт господарів, 0-2! А на 50-й хвилині Тарас Сенчишин здалеку, також, спрямував «кулю» у кут воріт місцевого ДЮСШ, 0-3!

Роман МАРИЧ: «Моя команда перегравала суперника, тернопільчани більш-менш трималися у першому таймі. Один тільки Курило тричі виходив один в один. Будемо і далі працювати, хлопці стараються».

Після двох турів ФК «Львів» U-15 посідає п’яту сходинку із тьома пунктами, відстаючи від лідера на три очки.

Наступний матч Леви проведуть дома, цієї суботи, на стадіоні «Сокіл», проти Івано-Франківської «Ніки». Початок зустрічі – 14-00.