ФК «Львів» U-14: перемога відкладається

Гравці 2002р.н. (тренер Орест Швець) у другому турі ДЮФЛ України, поступились ще одній львівській команді – ФК «Карпати»

ФК «Львів» U-14 – «Карпати» Львів – 1-3 (0-1)

ФК «Львів» U-14: Малоїд Дмитро, Поврозник Юрій, Підлужевич Данило, Білий Віталій, Татарін Данило, Барчишин Ярослав, Лопушинський Тарас (Лещук Сергій), Комарець Максим, Пінчук Василь, Фадевич Святослав, Мавдрик Роман (Сидор Назар). Тренер – Орест Швець.

У цьому сезоні, дебютному для себе, ФК «Львів» U-14, поки-що, очок здобути не може. Хоча, поєдинок наші футболісти розпочали не погано й у першому таймі точилась рівна гра. Подекуди переважали городяни, іноді – гості.

Міг забивати Комарець, однак у вирішальний момент – схибив…Натомість, доволі несподіваний гол пропустив Малоїд – м’яч, пролетівши шістнадцять метрів, нирнув під руками голкіпера, 0-1.

Городяни намагались атакувати, але на 10-й хвилині другого тайму пропустили знову, 0-2. Скоротив відставання Пінчук, вийшовши 1 в 1 із воротарем «Карпат» та вразивши ворота останнього із другої спроби, 1-2. Та, бодай звести гру до нічиєї, хлопці Ореста Швеця не змогли, пропустивши третій м’яч після кутового удару – «карпатівська нога» виявилась спритнішою, переправивши м’яч у сітку наших воріт, 1-3 у підсумку. Щоправда, шанси у Левів ще були, варто згадати момент Назара Сидора (не встиг замкнути простріл) і намагання Василя Пінчука перекинути воротаря.

Як зазначив після матчу Орест Швець, команда ФК «Львів» U-14 виглядала достойно, одна деяким футболістам ще важко грати на такому рівні.

У третьму турі (цієї суботи), на городян чекає надважливий матч у Тернополі. Суперник – ДЮСШ.