ФК «Львів» U-16: поступились із мінімальним рахунком

Гравці 2000р.н. (тренер Олег Колобич) у другому турі ДЮФЛ України, на рідному полі, мінімально поступилися команді «Карпати» Львів

ФК «Львів» U-16 – «Карпати» Львів U-16 – 0-1 (0-1)

ФК «Львів» U-16: Паламар Владислав, Фіялковський Назарій, Карвацький Андрій, Харіпов Олексій, Пантелейчук Дмитро, Горин Олег, Савула Валентин (Сапило Віталій, 60), Хімчак Максим, Баран Ярослав, Левків Ярослав (Ременяк Артур, 65), Рус Микола. Старший тренер – Олег Колобич, тренер – Олег Яремчук, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

Городяни могли забивати вже на другій хвилині матчу, однак фланговий простріл Максим Хімчак, хоч і замкнув, проте, у сітку воріт «Карпат» не влучив. Зате, наші гості такий же ж момент, через сім хвилин реалізували – 0-1. Далі, й впродовж усього поєдинку, на футбольному полі стадіону «Сокіл» точилася рівна гра. Міг зрівняти рахунок на табло й Микола Рус, однак, не судилося…За дві хвилини до кінця матчу команди обмінялися небезпечними гольовими моментами, і якщо «зелено-білих» виручив неймовірний сейв їхнього воротаря, то нас врятувала стійка, 0-1 у підсумку.

За словами старшого тренера ФК «Львів» U-16 Олега Колобича, в основному, гра точилася в середині поля. Щоправда, у наших гравців технічного браку було побільше, але, в цьому не має нічого дивного, адже до команди «влилося» відразу сім новачків і, так би мовити, триває награвання командної гри.

Після другого туру ФК «Львів» U-16 посідає дев’яту сходинку і, поки-що, без очок. Наступний матч городяни проведуть на виїзді у Тернополі проти місцевого ДЮСШ. Гра важлива, як то кажуть, за «шість» очок, оскільки тамтешній клуб іде останнім в групі й також без залікових пунктів.