ФК «Львів» U-17: більш ніж перемога

Гравці 1999р.н. (тренер Михайло Луцишин) у другому турі ДЮФЛ України, на виїзді у Тернополі, розгромили тамтешній клуб

ДЮСШ Тернопіль Ю-17 – ФК «Львів» Ю-17 – 0-7 (0-3)

ФК «Львів» U-17: Широкий Родіон, Василина Роман, Кулик Орест (Рубай Назар), Притула Богдан-Денис (Кшик Юрій), Чепа Станіслав (Вовк Володимир), Вичіжанін Андрій, Лесько Павло (Подоляк Арсен), Дахновський Віталій, Марциняк Ігор (Закорчемний Руслан), Янчак Вадим (Грицак Назар), Міщук Остап. Тренер – Михайло Луцишин, тренер воротарів – Тарас Шевчик. Директор ДЮСШ ФК «Львів» – Ярослав Лемех.

Після поразки у першому турі, галичани реабілітувалися сповна та порадували своїх уболівальників. Проте, чи це суперник вийшов на футбольне поле не зовсім підготовленим до гри, чи Михайло Луцишин зміг кардинально перебудувати гру своїх футболістів, зможемо говорити після наступних турів.

Перший гол у ворота господарів поля організували Дахновський та Ніщук: перший елегантно п’яткою відпасував Остапу, останній не схибив, вийшовши один в один,- 0-1! Проте, автор голу на цьому не зупинився, відзначившись у першому таймі ще двічі: спочатку – після кутового удару, 0-2; а потім – чітко замкнув простріл з флангу, 0-3!

У другому таймі тернопільчани, що зібрались на стадіоні побачили ще чотири голи і всі у воротах своїх улюбленців. Спочатку відзначився Дахновський, після прострілу Притули, 0-4! Потім невтомний Міщук проявив індивідуальну майстерність, обігравши оборону ДЮСШ і влучив у ближній кут воріт, 0-5! Шостий м’яч зі штрафного удару й після помилки голкіпера Тернополя організував Притула. А завершальний гол на свій лік записав Вичіжанін, взявши гру на себе й завершивши її результативно, 0-7 у підсумку!

За словами тренера ФК «Львів» U-17 Михайла Луцишина, могли городяни забивати ще, проте три виходи один в один завершувалися безрезультативно.

Після другого туру наші хлопці посідають шосту позицію з трьома очками в активі, відстаючи від лідера на три очки. Наступний «двобій» ФК «Львів» U-17 проведе на стадіоні «Сокіл» цієї суботи проти Івано-Франківської «Ніки». Початок зустрічі – 12:00.

Інформаційна служба «Львова»