ФК «Львів» U-15: поразка у Львові

Гравці 2002 р.н. (тренери: Орест Швець та Ігор Ільків), на стадіоні «Сокіл», мінімально поступилися «Скалі»

ФК «Львів» – «Скала» Моршин – 1-3 (1-2)

До першого пропущеного м’яча у львівські ворота призвела помилка нашого воротаря, який випустив «круглого» з рук…0-1. Далі городяни зусиллями Білика відновили паритет у грі: Віталій вдало реалізував вихід віч на віч, 1-1! Але чергова помилка стража воріт Левів, на виході, призвела до другого пропущеного м’яча, 1-2. Далі ігрова і подекуди територіальна перевага перейшла до наших футболістів, але, нажаль, бракувало останнього пасу…

У другому таймі глядачі побачили ще один гол і, нажаль, у наші ворота. Після «провалу» на лівому фланзі гостям вдалось організувати атаку цією частиною поля, а далі був чіткий пас в центральну частину і…гол, 1-3 у підсумку.

ФК «Львів» U-15: Ситник Гордій, Комарець Максим, Цар Максим, Підлужевич Данило, Кусий Остап, Боберський Ростислав, Бердей Назар, Татарін Данило, Мавдрик Роман, Матусевич Володимир, Білик Віталій. На заміну виходили – Малоїд Дмитро, Барчишин Ярослав, Фадевич Святослав, Іванець Захар.

Орест Швець: «Ми не погано виглядали, до слова, це відзначив і тренер суперника. До самовіддачі моїх вихованців у мене претензій немає. Це футбол».

Інформаційна служба «Львова»