ФК «Львів» U-14: очок не здобули

Наймолодші представники ДЮСШ ФК «Львів», в гостях, мінімально поступились

«Скала» Моршин – ФК «Львів» – 1-0 (0-0)

Вже на 20-й хвилині першого тайму городяни залишилися в меншості – другу жовту картку отримав Гілка.  ФК «Львів» U-14 тримався до останньої хвилини тайму, але на завершальних секундах таки пропустили – після виконанняя кутового удару, смугастий опинився за метр від  наших воріт, де, після певної штурханини, швидшими виявились саме господарі поля, 1-0, як наслідок.

У другому таймі малюнок гри наших юнаків не змінився, хоча виникали напівмоменти, зокрема в Коваля та Котовенка, не погано виглядали постріли під-час виконання штрафних ударів, але, бодай зрівняти рахунок, городянам не судилося…

Володимир Мандзиняк: «Немає слів, мабуть, найгірша наша гра. Можливо, далось взнаки те, що грали на штучному покритті, але це не виправдання».

Ростислав Горецький: «Дуже погано зіграли. Наша налаштованість на гру була гіршою, аніж у суперника. Лідери нашої команди показали не той рівень, що могли б. Але, попри все, мали 1-2 моменти».

ФК «Львів» U-14: Лалак Юрій, Гілка Павло, Гренда Віталій, Мудрий Максим, Радь Павло, Котовенко Костянтин, Шкікавий Богдан, Копитко Максим, Бондарук Віталій Михайлів, Коваль Олег, Пацула Ярослав. На заміну виходили – Дідун Максим, Сидор Назар, Ярема Святослав, Підцерковний Тарас. Тренери: Володимир Мандзиняк і Ростислав Горецький.