ФК «Львів» U-17: очок не здобули

Гравці 2000 р.н. (тренери – Олег Колобич та Олег Яремчук) у шостому турі ДЮФЛУ, в Дублянах, поступилися львівським «УФК-Карпати»

«УФК-Карпати» Львів – ФК «Львів» – 3-0 (2-0)

Розпочали «двобій» краще саме господарі поля, так тривало перших 16-ть хв. Саме в цей період «Карпати» більше володіли ініціативою. Та власне на 16-й хв Ременяк першим міг забити гол, але, вийшовши віч на віч із голкіпером команди-суперника, Артур схибив. Відразу після цього, «зелено-білі» здійснили швидкісну контратаку, наслідком чого стала серія помилок наших оборонців та червона картка Фіялковського,- арбітр фол Назарія, за 30-ть метрів від наших воріт класифікував, як фол останньої надії…

І саме з того флангу, де грав Фіялковський «Львову» і було забито двічі, перший гол – в дальній кут воріт, а другий – після чіткого замкнення прострілу, 2-0.

У другому таймі ФК «Львів» заграв значно жвавіше. Пентелейчук міг забивати, однак постріл нашого футболіста парирував гравець команди-суперника, вибивши м’яча з пустих воріт. Далі шанс відзначитись мав Ременяк, але після його удару, «смугастий» пролетів у лічених сантиметрах від стійки воріт.

Та черговий гол у другому таймі таки був, його знову організували «УФК-Карпати», вчергове упіймавши наших юнаків на контратаці: після удару гравця команди-суперника, Жупанський відбив «круглого» перед собою, але другий постріл шансу нашому воротарю не залишив, 3-0, у підсумку.

Олег КОЛОБИЧ: «Важко грати, коли на полі у нас на одного футболіста менше. Жаль, цього разу не склалось. На початку поєдинку ми трішки розгубились, однак, коли рахунок став 2-0, заграли значно вільніше та впевненіше. Будемо працювати, попереду важлива гра з ФК «Скала» Моршин».

ФК «Львів» U-17: Жупанський Віталій, Стефанишин Ігор, Харіпов Олексій, Карвацький Андрій, Баран Ярослав (Тягло Орест, 25), Фіялковський Назарій, Хімчак Максим (Равлик Василь, 73), Горін Олег, Савула Валентин (Рус Микола, 50), Пентелейчук Дмитро (Занько Максим, 71), Ременяк Артур (Левків Ярослав, 60).