ФК «Львів» U-15: три очки на старті!

Гравці 2002 р.н. (тренери: Орест Швець та Ігор Ільків ), на виїзді, у Володимирі-Волинському, мінімально обіграли місцевий BRW-BIK

BRW-BIK В. Волинський – ФК «Львів» – 0-1 (0-0)

У першому таймі городяни діяли нервово, багато чого не вдавалося, володіння м’ячем тривало не довго. Натомість, волиняни, вирізнялись територіальною перевагою, але втілити її у забиті голи не змогли.

На другу половину зустрічі Леви вийшли впевненими, що і вилилось у забитий гол – Пінчук віддав на Мавдрика, останній гарно переправив круглого з-меж дальньої стійки воріт у їх сітку, 0-1!

Орієнтовно на 10-й хвилині другу жовту карту побачив Боберський…Але, не зважаючи на таку халепу, ФК «Львів» зумів вивезти із Володимира-Волинського три очки!

ФК «Львів» U-15: Ситник Георгій, Комарець Максим, Цар Максим, Кусий Остап, Матусевич Володимир, Боберський Ростислав, Бердей Назар (Підлужевич Данило), Татарін Данило, Мавдрик Роман, Пінчук Василь (Іванець Захар), Білик Віталій (Фадевич Святослав).

Орест Швець: «У першому таймі, як на мене, важливу роль грав психологічний момент, адже ще нещодавно, в турнірі, ми обіграли BRW-BIK, 5-0. У другому таймі нам довелось трішки потерпіти, адже грали в 10-х, але нам це вдалось, ба-більше, місцями у нас проходили хороші гольові атаки».

Інформаційна служба «Львова»