Представляємо суперника: ФК “Оскар” Підгір’я

У 6-му турі аматорського чемпіонату України ФК “Львів” зустрінеться з суперником, який займає 3-тє місце у групі 1 – ФК “Оскар” Підгір’я (Івано-Франківська область).

Попередні назви: «Каменярі», «Колгоспник», «Маяк», «Бистриця»
Домашній стадіон: «Маяк» (індивідуальних пластикових сидінь немає)
Президент клубу: Захарчук Михайло Васильович
Досягнення команди: переможець першості області серед команд групи «В» (1980); срібний призер першості області серед команд другої ліги (1969, 2007); бронзовий призер чемпіонату Івано-Франківської області (1986); володар кубка Івано-Франківської області (1984); чемпіон України серед команд ФСТ «Колос» (1990)

Команда з Богородчанського району Івано-Франківської області  ФК “Оскар” в 2014 році виграла чемпіонат свого району не зазнавши жодної поразкив 24-х матча, здобувши у всіх тільки перемогу. Далі успішно грала в обласному чемпіонаті, вигравши його двічі поспіль у 2015 і 2016 роках. За команду виступає колишній гравець ФК “Львів” – Михайло Басараб, який в 2012 році провів за городян 10 матчів в чемпіонаті першої ліги.

В цьогорічному чемпіонаті серед аматорських команд  ФК “Оскар” є дебютантом. В дебютному матчі команда стартувала перемогою вдома над  ФК “ОДЕК” з Оржіва – 1:0

Наступний матч ФК “Оскар” знову проводив вдома, суперником була команда, яка донедавна виступала в першій лізі України, ФК“Нива” Тернопіль. Матч завершився з рахунком – 2:2.

У третьому турі в Малинську  ФК“Оскар” отримав впевнену перемогу над ФК “Малинськ” – 2:0.

В четвертому своєму матчі ФК“Оскар” поступився вдома ФК “Агробізнесу” з рахунком 0-2.

П’ятий тур ФК “Оскар” провів на виїзді, суперником була “Чайка” з Петропавлівської Борщагівки (Київська область), там гості з Івано-Франківщини поступилися з мінімальним рахунком 1-0

А вже 18 вересня о 17-00 на стадіоні “Маяк” у с. Підгір’я , команди ФК “Оскар” та ФК “Львів” зійдуться в очному двобої, матч судитиме суддя: Кисельов П.В. (Вінницька область)

Пропонуємо до Вашої уваги відео огляд останнього матчу нашого суперника з СК “Чайка”

Інформаційна служба ФК”Львів”