ФК «Львів» U-16: додали один пункт

Гравці 2000р.н. (тренер Олег Колобич) минулої суботи, на стадіоні «Сокіл», зіграли 1-1 у матчі проти чернівецької «Буковини», до слова, це перша нічия наших юнаків у цьому сезоні

ФК «Львів» U-16– «Буковина» Чернівці Ю-16 – 1-1 (0-0)

ФК «Львів» U-16: Паламар Владислав, Фіялковський Назарій (Корпан Максим, 50), Карвацький Андрій, Харіпов Олексій, Пантелейчук Дмитро (Ременяк Артур, 50), Горин Олег, Почапський Максим, Хімчак Максим, Баран Ярослав, Левків Ярослав (Савула Валентин, 55), Рус Микола. Старший тренер – Олег Колобич, тренер – Олег Яремчук, тренер воротарів – Тарас Шевчик.

За словами старшого тренера команди ФК «Львів» U-16 Олега Колобича, цей матч його хлопчаки відіграли найкраще з-поміж усіх попередніх цього сезону. Однак, це футбол і вдалося взяти лишень одне очко, ба-більше, городяни відігрувались по-ходу зустрічі.

Протягом першого тайму Львівські Леви наполегливо атакували. Були виходи один в один, влучав м’яч, і в стійку воріт «Буковани», і в перекладину гостей, але рахунок на табло не змінювався.

Натомість, курйозний автогол з-далеку у ворота Паламаря забив Назарій Фіялковський. Як сказав після матчу Олег Колобич, що таких голів він ще не бачив, 0-1.

Відігрались галичани аж у другій половині матчу. Максим Хімчак гарно віддав передачу на «другий поверх» Олегу Горину, останній чітко головою зрівняв рахунок, 1-1.

Олег КОЛОБИЧ: «Приємно бачити, що команда грає краще від матчу до матчу. Футболісти стараються. Найкраща гра, однак без бажаного результату».

Наступний тур для галичан пройде в Івано-Франківську проти місцевої «Ніки». У суботу гра розпочнеться о 12-00.

Інформаційна служба «Львова»