ФК «Львів» U-17: перемога в Мукачево!

Сімнадцятилітні вихованці ДЮСШ ФК «Львів», у третьому турі ДЮФЛУ, на виїзді, здолали не простого суперника – ужгородську «Говерлу»

«Говерла» Ужгород Ю-17 – ФК «Львів» Ю-17 1-2 (0-1)

ФК «Львів» Ю-17: Стеф’юк Василь, Василина Роман, Кулик Орест, Притула Богдан-Денис, Чепа Станіслав, Рубай Назар, Вичіжанін Андрій, Марциняк Ігор, Дахновський Віталій, Янчак Вадим, Міщук Остап. На заміну виходили – Вовк Володимир, Грицак Назар, Подоляк Арсен, Закорчемний Руслан, Лесько Павло. Тренер – Михайло ЛУЦИШИН.

Після звитяги у матчі з Івано-Франківською «Нікою», ФК «Львів» Ю-17 здобув чергові три пункти.

І хоча гра проходила важко, проте, галичани вразили ворота «Говерли» вже на першій хвилині (!). Станіслав Чепа, після стандарту, головою переправив м’яча у сторону воріт закарпатців. Смугастий «облизав» перекладину та нирнув куди й слід, 0-1!

Решта ігрового часу першої половини зустрічі гра проходила під контролем гостей. Господарі ж не могли створити чогось путнього чи гострого поблизу воріт «Львова».

Могли Леви забивати у першому таймі ще, але, після чудового пасу Вадима Янчака, Віталій Дахновський погано відпрацював із «снарядом», останній вислизнув із під його ніг.

Відразу на початку другого тайму Остап Міщук з-за меж штрафного пробив, і влучно, і сильно. Як наслідок, рахунок став більш переконливим, 0-2! Та не пройшло і трьох хвилин, як автор другого забитого м’яча напрацював на пенальті, яке було реалізовано, 1-2.

Далі гра перейшла в сумбурні дії обох команд. По одному хорошому моменту втратили, і городяни, і «говерляни». Однак, не зважаючи на помітне хвилювання наших футболістів, і бажання господарів, бодай зрівняти рахонок, Леви три очки з Мукачевого вивезли!

Наступний тур команда проведе дома. Суперник – львівські «Карпати». Поєдинок відбудеться у цю суботу о 12-00, на стадіоні «Сокіл».