ФК «Львів» U-16: проведено перші збори

Гравці 2001 р.н. (тренери Роман МАРИЧ й Андрій ФЕЛЯК), в м. Кирилівці (Запорізька обл.), в період 27.07 – 3.08 провели перші міжсезонні літні збори, що носили спортивно-оздоровчий характер

Назагал, на берег Азовського моря вирушило 22 футболісти та два тренери – Роман Марич й Андрій Феляк.

Роман МАРИЧ: «Заняття проходили на піску, переважно носили фізичний характер і силовий напрям. Городяни бігали кроси та проводили інші швидкісно-силові вправи. Море знаходилося за 50-т метрів від місця проживання, яке, до слова, було належним. Харчувалися юнаки тричі на день».

Також у спортивних базах, що знаходилися поблизу моря проходили футбольні змагання, куди було запрошено і наших юнаків, аби вони провели, так би мовити, майстер-клас. Як наслідок, закономірно, Леви здобули перше місце.

8-го – 9-го серпня тренерський штаб ФК «Львів» U-16 проведе відбір новачків, а вже 10-го серпня розпочнеться другий навчально-тренувальний збір, що триватиме до 17-го числа цього місяця та пройде у Львові. А завершальний етап міжсезоння команда Романа Марича проведе 20-27.08 на Жовківщині, де прийме участь в міжнародних змаганнях. До слова, участь у тих матчах візьмуть вісім команд, що будуть поділені на дві групи. До нашої команди потрапив одеський «Чорноморець», ФК «Жовква» та команда із Польщі (ім’я суперника поки-що не відоме).

«Саме на третьому зборі награватимемо основний склад»,- підсумував наставник городян.

ФК «Львів» U-15: Дрига Максим, Папроцький Назар, Марченко Остап, Саламаха Артур, Савран Роман, Ткач Назар, Мельничук Петро, Вовкун Артем, Глушко Ростислав, Сенчишин Тарас, Паска Валентин, Ступак Мар’ян, Іваськів Денис, Новак Віталій, Сметанка Андрій, Шишковський Олег, Гринюх Костянтин, Хитрень Тарас, Книш Олег.

 Інформаційна служба «Львова»