ФК «Львів» U-17: підготовка до Чемпіонату триває

Гравці 2000 р.н. (тренери Олег Колобич та Олег Яремчук) завершили перші навчально-тренувальні збори, що тривали у Львові на базі Університету фізкультури. Гравці бігали кроси та займались в атлетичному залі.

А до того, в період з 26.07 до 01.08 на території спорткомплексу «Сокіл» тренерський штаб ФК «Львів» U-17 проводив перегляд потенційних новобранців.

Олег Колобич: «Деяких гравців, після перегляду, відправили додому. Зараз точно можна сказати, що наші кольори захищатиме Ігор Стефанишин, центральний захисник, останнім клубом якого був винниківський «Рух». Ігор замінить Якубу, останій, до слова, захищатиме кольори київського «Динамо». Також є на перегляді хороші футболісти з Миколаєва, Стрия та Жидачева».

Сьогодні гравці пройшли медогляд, а 11-го серпня вирушають на черговий збір до Рави-Руської. На другі тренування поїдуть близько двох десятків хлопців, тренери та лікар команди.

Також, у період 21-26.08 в містечку Поляна, на Закарпатті, пройдуть футбольні змагання участь у яких, окрім «Львова» Ю-17, візьмуть хлопчаки з «Динамо», «Шахтаря», «Металіста» й інших топ-клубів ДЮФЛУ.

Інформаційна служба «Львова»