Орест ШВЕЦЬ: «Вирушаємо на міжнародний турнір»

Гравці 2002 р.н. (тренери Орест Швець та Ігор Ільків) повернулися з других навчально-тренувальних зборів, що проходили в м. Рудно

У період з 10.08 до 18.08 наша команда провела черговий етап міжсезоння, де проводили навчання та вдосконалювали техніку й тактику. Проживали та харчувались городяни в семінарії в Рудно, а займались на хорошому футбольному полі в с. Суховоля. Участь у зборах взяло 18-ть гравців та тренерський склад.

А перший збір Леви провели у Львові на території спорткомплексу «Сокіл». Там хлопці працювали над фізичними кондиціями з 1-го до 8-го серпня.

А в період 22-26 серпня ФК «Львів» Ю-15 проведе в Ужгороді, де візьме участь в міжнародному турнірі.

Орест Швець: «Поки-що, те, що планував, здійснити не вдалося. Маємо двох новобранців, це Назар Бердей із львівського «Локомотива», що гратиме «під нападником», та голкіпер, що захищав ворота ФК «Львів»-2003 – Тарас Тучинець. Останній замінить Дмитра Малоїда, що виступатиме в Італії. Маємо проблему – відсутність другого воротаря. Нам потрібно ще 2-3 гравці для підсилення та конкуренції. Жаль, але через низку причин, не вдалось домовитись з рядом хороших виконавців. Кістяк команди сформовано, але треба кваліфікованих та перспективних футболістів, з яких, при їхньому бажанні, буде толк. Ті ж хлопці, що вже пройшли два збори, готові до «бою» і, що саме головне, здорові».

Інформаційна служба «Львова»