ФК «Львів» U-17: хоч мінімальна, зате, перемога!

Найстарші вихованці ДЮСШ «Львова» – сімнадцятилітні юнаки Олега Колобича, здобули важливі три очки у матчі проти ужгородської «Говерли»

ФК «Львів» U-17 – «Говерла» Ужгород 1-0 (0-0)

ФК «Львів» U-17: Яцків Юрій, Марушка Руслан, Гаврушко Іван, Андрушко Іван, Заяць Максим, Теплий Віталій-Дмитро (Іваночко Юрій, 60), Вантух Роман, Якімець Володимир (Гамарник Остап, 76), Русин Назарій, Занько Григорій, Савошко Олександр (Дєдух Руслан, 70). Тренер – Олег Колобич

Лідери своєї групи, наші хлопці, завдяки суботній перемозі на стадіоні «Сокіл», зуміли залишитись на вершині серед команд «Групи 4». Хоча, вскрити ешелоновану оборону гостей було не просто.

У першому таймі на полі точилась відносно рівна боротьба з певним домінуванням ФК «Львів» U-17. А в другій половині зустрічі фізичні сили «Говерли» зійшли на нівець – раз-по-раз тріщала оборона суперника і на 58-й хлилині таки дала збій – Роман Вантух чітко пробив у сітку воріт після штрафного у виконанні Володимира Якімця. Останній, до слова, виконував удар практично від кутового прапорця, 1-0! Могли галичани забивати ще, однак удар того ж Якімця прийняла на себе перекладина, інші ж постріли гравців «Львова» гольовими нажаль, не стали. Як наслідок – перемога, хоч і з мінімальним рахунком.

Інформаційна служба «Львова»