ФК «Львів» Ю-16: звитяга в Ужгороді!

Вихованці ДЮСШ ФК «Львів», шістнадцятилітні футболісти (тренер – Михайло Луцишин) здобули впевнену та необхідну перемогу над однолітками із «СДЮШОР» Ужгород

«СДЮШОР» Ужгород Ю-16 – ФК «Львів» Ю-16 – 0-2 (0-0)

ФК «Львів» Ю-16: Дева Владислав, Вовк Володимир (Сукач Володимир), Василина Роман, Подоляк Арсен (Онищак Павло), Глушко Віталій, Рубай Назар, Вичіжанін Андрій (Дроботей Максим), Марциняк Ігор, Янчак Вадим (Закорчемний Руслан), Дахновський Віталій (Челядин Віталій), Грицак Назар. Тренер – ЛУЦИШИН Михайло.

Перший тайм проходив на зустрічних курсах, гра давалась важко обом командам. Могли забити як господарі, так і гості, зокрема, в одному моменті виручив команду наш воротар Владислав Дева, в інших епізодах могли забивати, як Вадим Янчак – штанга, так і Віталій Дахновський – з вигідної позиції – вище воріт.

А друга половина зустрічі знаменувала львівську звитягу! Спочатку на 61-й хвилині, після стандарту, першим на добивання встиг Арсен Подоляк і не схибив, 0-1! Через три хвилини справжню футбольну філігранність продемонстрував Віталій Дахновський. Наш гравець майстерно прийняв «смугастого», обробивши лівою ногою, скинув м’яча на праву і влучно прострілив у дальній кут воріт, 0-2! Після другого забитого м’яча ужгородці помітно знітились і, як кажуть, збавили оберти, це дозволило керманичу ФК «Львів» Ю-16 провести шість замін, аби задіяти й інших футболістів. До кінця матчу команди діяли без суттєвих загострень, хоча, виходи один в один змарнували як виконавці місцевого «СДЮШОР» так і Назар Грицак. Як наслідок – перемога, 0-2!

За словами тренера ФК «Львів» Ю-16 Михайла Луцишина, можна зробити висновок, що хлопці старалися, як то кажуть, грали у футбол і спостерігати за цим було приємно, хоча, помилки траплялись. Проте, змістом гри Михайло Михайлович залишився задоволеним.