ФК «Львів» Ю-14: очікувана перемога відкладається

Наймолодші представники ДЮСШ ФК «Львів», нажаль, поступились у домашньому протистоянні тернопільському ДЮСШ

ФК «Львів» Ю-14 – «ДЮСШ» Тернопіль Ю-14 – 1-3 (0-2)

 ФК «Львів» Ю-14: Володимир Федишин, Денис Іваськів (Тарас Шибунька, 52), Ростислав Глушко (к), Роман Стасюк (Віталій Мариняк, 31), Назар Папроцький (Сергій Припутницький, 65), Роман Якуба, Максим Дрига (Артур Саламаха, 65), Андрій Лебеденко (Володимир Вантух, 41), Тарас Сенчишин (Віталій Колісник, 65), Тарас Хитрень, Володимир Курило. Старший тренер – Роман Марич, помічник – Андрій Феляк.

Почали діяти у першому таймі наші хлопці активно, мали хороші моменти, і Сенчишин, і Якуба – останній з влучної позиції попав у захисника. Після цього спрацювало правило – не забиваєш ти…Через помилки захисників Стасюка й Глушка та й голкіпера «Львова», рахунок став 0-1. Після пропущеного м’яча галичани знову помчали вперед і – пропустили контратаку лівим флангом,- з першим пострілом Володимир Федишин впорався, проте, відбив м’яча прямісінько на форварда тернопільчан, останній не схибив – 0-2.

Опісля другої невдачі городяни відчутно психологічно знітилися, футболісти з Тернополя заволоділи ініціативою, діяли більш мобільніше й зіграніше. У перерві матчу тренери ФК «Львів» Ю-14 внесли корективи і це, спочатку, дало результат. Леви знову пішли на штурм воріт гостей, діяли в два нападники, атакували, пресингували. Стопроцентний шанс організувати гол втратив Віталій Колісник, пробивши з двох метрів вище воріт. А далі – чергова помилка у захисті, цього разу Володимира Вантуха і – третій м’яч, 0-3. Та хоч на гол престижу львів’яни напрацювали, після активних дій Сергія Припутницького та Артура Саламахи, що вийшли на заміну, гол до свого ліку записав Роман Якуба, майстерно виконавши стандарт, 1-3. Забитий м’яч додав «Львову» впевненості й віри. І міг ФК «Львів» Ю-14 таки змінити рахунок, але пенальті, що заробив Саламаха, Якуба змарнував – пробив мимо.

За словами старшого тренера нашої команди Романа Марича, знову на полі не було видно солідності, деякі гравці просто не готові до рівня Чемпіонату України. Чомусь заважають емоції, команда, після пропущеного м’яча «опускає руки». Не було видно лідера на полі, який би у скрутні моменти брав гру на себе. Жахливо діяла оборона, відверті помилки допускав і воротар. «Чомусь дехто боїться грати у футбол, я не задоволений грою, хлопцям вже варто серйозно задуматись»,- підсумував Роман Ростиславович.

Інформаційна служба «Львова»