ФК «Львів» Ю-15: гірка поразка у матчі з грізним суперником

Вихованці Олега Яремчука, на виїзді, поступились одноліткам із львівського УФК, команді лідерці 

«УФК» Карпати Львів Ю-15 – ФК «Львів» Ю-15 – 2-0 (1-0)

ФК «Львів» Ю15: Ковлєв Євген, Карвацький Андрій, Яблонський Володимир, Хімчак Максим, Масюк Тарас, Корпан Максим, Ременяк Артур, Баран Ярослав, Левків Ярослав, Рус Микола, Тягло Орест. На заміну виходили: Клебан Роман, Занько Максим, Запотічний Прокіп-Іван, Кшик Юрій, Штурин Олег. Тренер – Яремчук Олег.

Відразу варто сказати, що наших хлопчаків екзаменував грізний суперник, який, минулого сезону ввійшов до когорти найсильніших у своїй віковій групі та проводив матчі у Фінальній частині змагань. Але «Львів» суперника не злякався, виглядав зіграним, хоча, могла команда продемонструвати й більш якісний футбол.

Перший м’яч можна «списати» на помилку голкіпера, оскільки Ковлєв не зовсім вдало виставив стінку і м’яч, після штрафного, оминувши ряд наших футболістів, ударився об землю перед воротарем і залетів у сітку, 1-0. Та, бодай зрівняти рахунок, ФК «Львів» Ю15 міг. Варто згадати шикарний постріл у «дев’ятку» Ярослава Барана, швидкісний прохід Максима Хімчака, але, на заваді ставали безпомилкові дії оборони господарів, а також вправність голкіпера тамтешнього клубу. Натомість, Леви, наприкінці матчу, отримали у свої ворота спірний пенальті, як наслідок, підсумок двобою – 2-0.

Як сказав наставник ФК «Львів» Ю15 в розмові з журналістом інформаційної служби нашого клубу, задоволення від гри є, від результату – ні. За словами Олега Стапановича хороший рівень його команди оцінив і наставник «УФК» Карпати Львів Ю-15 Володимир Вільчинський. «Сподіваюсь в наступних поєдинках будуть перемоги»,- підсумував Олег Яремчук.

Інформаційна служба «Львова»