ФК «Львів» U-17: нажаль, лише нічия…

Гравці 2000 р.н. (тренери – Олег Колобич та Олег Яремчук), вдома, попри тотальну перевагу, не зуміли взятии три очки

ФК «Львів» – «Буковина» Чернівці – 1-1 (0-1)

У першому таймі на футбольному полі стадіону «Сокіл» точилась рівна гра і було помітне прихильне ставлення арбітру зустрічі саме до гостей.  До прикладу, один із таких моментів призвів до взяття наших воріт – після низки призначених штрафних і кутового удару, попри порушення правил проти нашого воротаря в штрафному майданчику, гол було зараховано, 0-1.

На початку другого тайму Леви зрівняли рахунок – Пентелейчук віддав на Ременяка, той на Хімчака, останній не схибив, 1-1!

Далі городяни відзначилися вдруге, Карвацький віддав на Харіпова, Олексій забив чистий гол, однак суддя «вгледів» положення… Решту ігрового часу гра проходила на половині поля «Буковини», «Львів» створював моменти, гравці били по воротах, але створити черговий гол не вдавалось. В одному з епізодів, Пентелейчук віддав на Ременяка, той вийшов «на побачення» з воротарем і голкіпер «Буковини» відверто збив нашого футболіста, однак свисток мовчав….

Олег КОЛОБИЧ: «У нас була повна перевага, в другій половині зустрічі суперник не доходив до нашого воротаря. Десь нам забракло свіжості й останнього пасу».

ФК «Львів» U-17: Жупанський Віталій, Баран Ярослав, Харіпов Олексій, Стефанишин Ігор (Тягло Орест, 80), Карвацький Андрій, Фіялковський Назарій (Григорій Занько, 60), Савула Валентин, Пентелейчук Дмитро, Хімчак Максим, Рус Микола (Горін Олег, 41), Левків Ярослав (Ременяк Артур, 41).

Інформаційна служба «Львова»