ФК «Львів» U-15: бойова нічия

Гравці 2002 р.н. (тренери: Орест Швець та Ігор Ільків ), на стадіоні «Сокіл», розписали мирову з чернівецькими футболістами

ФК «Львів» – «Буковина» – 1-1 (0-0)

Гості розпочали матч і, зрештою, так його і провадили, граючи від оборони. Діяла «Буковина» на контратаках, але чогось небезпечного поблизу воріт «Львова» створити в першому таймі не змогла. Варто відзначити й наших оборонців, які впевнено справлялись із дальніми передачами суперника. Натомість «Львів» також не створив «гостроти» поблизу воріт, як сказав головний тренер після матчу, бракувало «творчості».

У другому таймі Помилка Підлужевича призвела до виходу гравця «Буковини» сам на сам із нашим воротарем. Суперник  не схибив, 0-1…

На щастя, гру взяв на себе Білик, проявивши індивідуальну майстерність, пройшов до штрафного майданчика гостей та влучно пробив у дальній кут воріт, 1-1!

А далі ряд гольових шансів втратили городяни: Пінчук, не влучив у пусті ворота, удар головою Білика, якимось дивом парирував голкіпер, Матусевич сильно пробив головою, після виконання кутового, але м’яч, відрикошетивши від трави, підступно, не залетів до воріт.

ФК «Львів» U-15: Комарець Максим, Цар Максим, Підлужевич Данило, Матусевич Володимир, Боберський Ростислав, Бердей Назар, Татарін Данило (Іванець Захар), Мавдрик Роман, Пінчук Василь, Білик Віталій.

Орест Швець: «Важка гра, але ми більше заслуговували на перемогу».

Інформаційна служба «Львова»