ФК «Львів» U-16: несподівана розгромна поразка…

Гравці 2001 р.н. (тренери Руслан Мостовий та Андрій Феляк) в третьому турі ДЮФЛУ, в гостях, поступилися львівським «Карпатам»

«Карпати» Львів – ФК «Львів» – 7-0 (6-0)

Вже на десятій хвилині поєдинку, городяни поступалися 4-0…Незібраність на початку матчу призвела до «гіркого» початку, а далі, вирівняти рахунок на табло було дуже важко.

Та, не зважаючи на те, що потрібно було забивати саме нашим юнакам, ще двічі відзначилися господарі, 6-0 після першого тайму.

У другій половині зустрічі за гру рукою у власному штрафному майданчику, арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота «Карпат», але шанс забити втратив Глушко, влучивши у стійку…

Далі ініціативу перехопили вихованці Руслана Мостового, але втілити її у забиті голи не змогли. «Зелено-білі» ж, відзначились знову, 7-0 у підсумку.

Андрій ФЕЛЯК: «Ми поступилися через власні елементарні помилки, хлопці щось вигадували, дві грубі помилки вчинив і воротар. Після рахунку 4-0 було важко грати морально. Будемо розбиратися, працювати. Попереду – недільна гра проти «Прикарпаття». Опускати рук не будемо, іноді й такі поразки здатні згуртувати колектив та зробити його сильнішим».

ФК «Львів» U-16: Новак Віталій, Глушко Ростислав, Липовий Олег, Токар Богдан, Соляник Максим, Дрига Максим, Савран Роман, Хитрень Тарас, Ткач Назар, Гринюх Костянтин, Баран Олег. На заміну виходили – Іваськів Денис, Саламаха Артур, Мельничук Петро, Марченко Остап, Сенчишин Тарас.

Інформаційна служба «Львова»