ФК «Львів» U-14: очок немає…

Наймолодші представники ДЮСШ ФК «Львів» у ДЮФЛУ – ФК «Львів» U-14 (тренери – Володимир Мандзиняк і Ростислав Горецький) – пропустили прикрі голи на останніх хвилинах «двобою»

«Карпати» Львів – ФК «Львів» – 2-0 (0-0)

У першому таймі на полі проходила рівна гра з певною перевагою сааме гравців Володимира Мандзиняка, і якщо в «Карпат» шансів для взяття воріт не було то городяни, бодай, створювали напівмоменти.

У такому темпі проходила гра і в другій половині матчу. Та за дві хвилини до кінця, голкіпер «Львова», вибиваючи «круглого», переправив останнього в ноги суперника, як наслідок, швидка атака і – 1-0…А вже на додаткових хвилинах Лалак, парируючи удар, погано «постелився» у падінні, рахунок на табло став 2-0. Варто додати, що гарний шанс відзначитись при рахунку 1-0 мав Котовенко, однак його постріл, після штравного удару, воротар парирував.

Володимир Мандзиняк: «Загалом, хлопці грали добре, після гри я похвалив їх. Нажаль, поки що немає у нас футбольного щастя, поки не вдається радіти здобутим очкам.».

ФК «Львів» U-14: Лалак, Котовенко, Гренда, Мудрий, Радь, Копитко, Шкікавий, Михайлів (Дідун), Бондарук (Сидор), Коваль, Пацула.

Інформаційна служба «Львова»