ФК “Львів” U-19: чергова поразка на виїзді (Оновлено)

Асистенти арбітра: Матковська М.В. (Хмельницький), Вєтров О.В. (Хмельницький)
Спостерігач: Папірович А.Г. (Хмельницький)

Голи:
Морговський (81), Резанов (86) – Зайчук (15)

ФК “Львів” : Паламар, Чепа, Глушко, Дахновський, Турко (Савошко, 46), Янчак (Рус, 65), Зайчук (Занько, 75), Савула, Семенюк, Вичіжанін (Романчук, 55), Дроздовський (Шпирка, 52).
Головний тренер: Андрій Чіх.

Вчора, 3 травня, в Хмельницькому ФК “Львів” зіграв із ФК “Поділля”, який займав п’яту сходинку в турнірній таблиці. Очевидно, що львів’яни розраховували привезти додому ще три очки до свого активу. Проте, сталося не так, як гадалося…
ФК “Львів” активно та цілеспрямовано розпочав боротьбу на полі. Але це тривало недовго, суперники взяли ситуацію під контроль та почали атакувати. Вже на перших небезпечних моментах хмельничани забивають гол. Оскільки гравець ФК “Поділля” перебував в положенні поза грою гол не зарахували. Це стало стимулом для “синьо-золотих левів”, і ті пішли в атаку. Вадим Янчак провів стрімку атаку на правому фланзі та пробив м’яч у сторону воріт суперників, де той влучив у стійку воріт та відбився. Віталій Дахновський вчасно з’явився на лівому фланзі та все таки відправив круглого у сітку хмельничан, тим самим відкрив рахунок на 15-ій хвилині. Далі більшість часу “городяни” провели в захисті, в той час як, господарі поля почали насідати на ворота гостей. На перерву львів’яни пішли з мінімальною перевагою 0-1. В другому таймі було помітно, що як і гостям, так і господарям бракує впевненості в завершальних діях атак біля воріт. Тому небезпечних епізодів вболівальники не спостерігали. На 81 хвилині ФК “Поділля” заробив штрафний удар в сторону воріт гостей. Хавбек Ян Морговський пробив в удар зі стандарту у “дев’ятку” та зрівняв рахунок. Через помилки в захисті гравець “Поділля” забиває другий гол з лінії штрафного майданчика та приносить команді перемогу вдома.