ФК «Львів» Ю-11: бронза на Всеукраїнському турнірі «Весняні ластівки»!

Команда ДЮСШ ФК «Львів» – ФК «Львів» Ю-11 (тренер Роман Свінцицький) – у своїй віковій категорії, а це діти 2004р.н., зайняли третє місце на футбольних змаганнях, що проходили цими днями у Чернівцях.

ФК «Львів» Ю-11: Артем Васильків, Тарас Петрівський (к), Данило Чабан, Мар’ян Сипа, Петро Величко, Артем Близнюк, Максим Іванишин, Максим Гимер, Андрій Кравець, Роман Яцків, Роман Романяк, Олег Стадницький, Назар Нечипоренко, Юрій Кухта, Олег Лемішко.

У своїй групі Леви так провели матчі:

ФК «Львів» Ю-11«Буковина» Чернівці 3-1

ФК «Львів» Ю-11 – «Юніор» Івано-Франківськ 3-0

ФК «Львів» Ю-11 – «Восход-1» Київ 0-2

½ фіналу – ФК «Львів» Ю-11 – СДЮШОР Ужгород 1-1 (по пен.1-4)

Матч за 3-4 місця – ФК «Львів» Ю-11 – «Карпати» Львів 1-0

Переможцями ж стали хлопці із ужгородського СДЮШОР, які у фіналі обіграли «Рому» із Чернівців – 1-0.

До слова, кращим гравцем турніру було обрано Романа Яцківа.

За словами Романа Свінцицького, турнір видався хорошим, сподобались команди-учасники. Діями ж своїх футболістів тренер задоволений, одним словом – молодці.