ФК «Львів» Ю-15: підготовка до Чемпіонату триває

Цими днями до Львова повернулася команда Олега ЯРЕМЧУКА – ФК «Львів» Ю-15 (2000р.н.), яка в період з 13 до 20 березня проводила навчально-тренувальний збір на Закарпатті у місті Воловець.

На збори вирушило 18-ть футболістів, а саме:

Воротарі – Євген Ковлєв, Марян Ступак. Захисники – Андрій Карвацький, Максим Занько, Олег Штурин, Юрій Кшик, Юрій Ковтун, Володимир Яблонський. Півзахисники – Максим Хімчак, Орест Тягло, Максим Корпан, Роман Клебан, Віталій Уштан, Денис Мостовий, Тарас Масюк. Нападники – Артур Ременяк, Микола Рус. Ще один гравець перебував на перегляді. А ось півоборонець Прокіп Запотічний до команди не прибув – захворів.

За словами Олега Степановича, колектив перебуває в хорошому стані, проведена ротація, прийшли нові хлопчики. Також у Воловці ФК «Львів» Ю-15 провів два спаринги із одноклубниками, командою ФК «Львів» Ю-14. Ці матчі дійсно показали, що гравці 2000р.н. готові до відновлення Чемпіонату.

Далі у команди в планах проведення завершального навчально-тренувального збору, що пройде на базі ДЮСШ ФК «Львів» – спорткомплексі «Сокіл». Команда награватиме оптимальний склад, проводитиме два контрольні поєдинки в тиждень й у такому ритмі займатимуться хлопчаки до початку Чемпіонату України.

Нагадаємо, вже 18-го квітня ФК «Львів» Ю-15 прийматиме чернівецьку «Буковину».

Інформаційна служба «Львова»